Termálne kúpaliská a akvaparky

25.12.2020

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú hneď dva akvaparky. Bešeňová s termálnou vodou je otvorená po celý rok. Vzdialená len 15 minút autom od Villa S. Gallen.

Ešte bližšie sa nachádza Tatralandia. Len 10 minút autom, alebo dá sa tam prísť do 35 minút aj na bicykli. V areáli Tatralandie sa nachádzajú aj ďalšie atrakcie, ako Hurricane factory - veterný tunel, ktorý simuluje zoskok z lietadla. Taktiež tu nájdete ZOO Kontakt - zoo v ktorej sa môže celá rodina maznať s krotkými zvieratami. Oproti v Liptov Aréne, ktorá sa dá využívať na množstvo športov (bedminton, volejbal, halový futbal, floorball, tenis, nohejbal, posiľňovňa) sa často konajú rôzne dočasné expozície pre deti, ako napríklad výstava Lega Bricklandia, alebo výstava živých motýľov Motýlia záhrada. Okrem toho je tu Heliport Liptov, kde sa môžete previezť helikoptérou.

V prípade ak hľadáte lyžovanie a plávanie v jeden deň. Ideálnou voľbou je Meander Park Oravice vzdialený len pol hodinu od Villy S.Gallen. Hneď vedľa je lyžiarské stredisko Mender ski Park, ktorý má otvorenú lanovku aj v lete ak si chcete užívať výhľad bez výstupu. K dispozícií sú aj horské kolobežky, trojkolky a bicykle, ktorými sa môžete spustiť dole kopcom po letnej zjazdovke.

Villa S.Gallen Liptov | 2020-2021 | Vitajte a oddychujte
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!